Marek Torla

Zapraszamy do zapoznania się z rozmową udzieloną przez Marka Torla 14 grudnia br. portalowi publicystycznemu „Sedno Sprawy”.

Dziś naszym gościem jest Pan Marek Torla, działacz polityczny i społeczny. Panie Marku, na początek zapytam: w jaki sposób trafił Pan do polityki ?

– Moja polityczna przygoda rozpoczęła się od wolontariatu podczas kampanii prezydenckiej ś.p. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Wówczas jako młody wolontariusz m.in. rozwieszałem plakaty i roznosiłem ulotki kandydata na Prezydenta w regionie podkarpackim, skąd pochodzę. Wkrótce potem moja aktywność została dostrzeżona przez nieżyjącą już Panią Minister Grażynę Gęsicką, która pełniła mandat posła z Podkarpacia. To Pani minister zawdzięczam swój dalszy udział w życiu politycznym, już po wygranej środowiska Lecha Kaczyńskiego.

Czy młodym ludziom trudno jest dziś przebić się w polityce ?

– Tak, młodym ludziom niezmiernie trudno jest się przebić w polityce. Nie jest to jednak niemożliwe. Najlepszym sposobem na rozpoczęcie działalności politycznej są kampanie społeczne, samorządowe, również start w wyborach…

View original post 1 785 słów więcej

Reklamy
  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: